ICA Supermarket Sävedalen
Optimalisert butikkdrift på ICA med elektroniske hylleetiketter fra Delfi Technologies
ICA Supermarket Sävedalen har valgt å investere i elektroniske hylleetiketter fra Delfi Technologies for å effektivisere butikkdriften og forbedre kundeopplevelsen. Beslutningen ble tatt på bakgrunn av positive erfaringer fra andre ICA-butikker som allerede bruker Delfi Breece ESL-systemet, og som fremhever dets pålitelighet og brukervennlighet.
Breece-løsningen integreres sømløst med ICAs StoreOffice/BOB-system, noe som betyr at pris- og produktinformasjon oppdateres automatisk både i kassen og direkte i hyllene. Dette sparer tid, reduserer feil og gjør at personalet kan fokusere mer på kundeservice og andre viktige oppgaver i butikken.
Delfi Technologies er sertifisert leverandør til ICA Sverige og tilbyr elektroniske hylleetiketter gjennom deres Breece-løsning. Pris- og produktendringer gjøres i StoreOffice/BOB og oppdateres automatisk både i kassen og i hyllene – dette inkluderer at butikken automatisk får flere priser på skiltene med Breece-løsningen.
"For oss har fleksibiliteten i Breece-systemet vært en stor fordel. Vi kan raskt tilpasse informasjon og kampanjer direkte på hyllen, noe som gir oss en mye mer dynamisk og effektiv måte å kommunisere med kundene våre på."
Fleksibel kommunikasjon med kundene
Breece-systemet gjør det mulig for butikken å tilpasse informasjonen som vises på hylleetikettene. Denne fleksibiliteten sikrer at kundene alltid har tilgang til oppdatert og relevant informasjon direkte i hyllene. Dette inkluderer:
- Medlemspriser og tilbud
- Multiprising
- Lagerstatus
- Utsolgt hos leverandøren
- Lokalt produsert
- Laveste 30-dagers pris
- Annen butikkspesifikk informasjon
Enkel administrasjon via mobilapp
Med Breece Go-appen kan butikkpersonalet også administrere systemet direkte fra mobiltelefonen eller en håndholdt terminal. En brukervennlig tilnærming som gjør det enkelt å administrere oppdateringer og sørger for at systemet alltid er oppdatert.
Med Breece Go-appen kan personalet oppdatere og tilpasse meldinger på hylleetikettene i sanntid, sørge for at alle priser stemmer overens med prisene i POS-systemet og justere visningsinnstillingene for å overholde reglene for prismarkedsføring.
Kontinuerlig optimalisering og fremtidssikring
En av fordelene med Breece-systemet er at det kan tilpasse seg nye behov og implementere oppdateringer automatisk. Dette betyr at butikken alltid har tilgang til de nyeste funksjonene uten behov for eksterne løsninger eller tidkrevende manuelle justeringer.
De er to søstre som er ICA-kunder. Malin Alexandersson og Marie Alexandersson.
– For oss har fleksibiliteten i Breece-systemet vært en stor fordel. Vi kan raskt tilpasse informasjon og kampanjer direkte på hylleetikettene, noe som gir oss en mye mer dynamisk og effektiv måte å kommunisere med kundene våre på, sier Malin Alexandersson.
Om ICA
ICA Sverige er en av Sveriges største dagligvarekjeder og en del av ICA Gruppen. Selskapet driver rundt 1300 butikker over hele landet, hvorav de fleste eies og drives av selvstendige kjøpmenn under ICA-varemerket. ICA Sverige tilbyr et bredt utvalg av dagligvarer og tjenester, inkludert egne merkevarer og digitale løsninger for kundene. Selskapet fokuserer på bærekraft, innovasjon og skreddersydde løsninger for å styrke sin markedsposisjon.
- Tagger:
RELATERTE REFERANSER
Vil du vite mer?
Kontakt oss i dag, så ringer vi deg gjerne tilbake
